Додаткові рішення та пристрої для банкоматів

Електронний журнал

Електронний журнал від (EJ) «Меллон» – це додаток на базі клієнт-сервер, сумісний з усіма виробниками, програмами та моделями банкоматів. Середовищем розробки є Microsoft VisualStudio, і використовується популярна технологічна інфраструктура (.NET 2.0/3.0). Рішення на 100% сумісне та налаштовуване, його легко впроваджувати, розробляти та обслуговувати.

Банк може отримати низку переваг після установки:

  • Усунення витрат і виявлення несправностей стосовно використання принтерів і паперу для журналів
  • Покращена доступність банкоматів
  • Швидше та простіше вирішення спорів для банку та клієнтів

Рішення для моніторингу

Досягти планів з доходів можливо тільки в разі максимальної доступності пристроїв і мережі.

Рішення для моніторингу від «Меллон» дозволяють управління банківськими мережами в режимі реального часу, що покращує доступність пристроїв і мережі.

Диспетчер пристроїв

«Меллон» пропонує Диспетчер пристроїв, систему вирішення проблем від Fiserv, керовану за подіями, для отримання, аналізу, відповіді та управління важливою інформацією про пристрій для самообслуговування.

Він включає автоматичне виявлення, відстеження й відправлення проблем, управління провайдером, передача та вирішення проблем, створення звітів й розповсюдження, може підтримувати будь-який пристрій або тип точки видачі готівки, включаючи банкомати, кіоски, пристрої для самообслуговування, автомати з видачі готівки та термінали точки продажу.