Платформа нагород і розрахунків CRM.COM

CRM.COM є багатофункціональним, налаштовуваним пакетним рішенням для нагород і розрахунків.  Наше програмне забезпечення дозволяє клієнтам виставляти рахунки від кількох тисяч до мільйонів абонентів, одночасно нагороджуючи споживачів, персонал і канали за лояльність і роботу.

Розрахунки

Модуль Розрахунки визначає ставки та рахунки для всіх відповідних послуг і фізичних товарів, на які підписалися клієнти або які були доставлені в ході Роботи. Розрахунок здійснюється в процесі Звичайних розрахунків – механізму, що застосовується у тих випадках, коли клієнти починають використовувати послуги, на які вони підписалися або які були їм надані, і отримують рахунок за послуги в кінці періоду виставлення рахунків.

Звичайні розрахунки можуть керувати:

  • Передоплаченими послугами: рахунок виставляється заздалегідь до використання послуг, або на підставі періоду чи річниці.
  • Післяоплаченими послугами: рахунок виставляється після використання послуг.

Підписка

Модуль Підписка дозволяє створювати та управляти всіма підписками користувачів, які є договорами між користувачем і обслуговуючою компанією щодо послуг, які надаються регулярно та оплачуються до або після використання.

Тарифні плани

Тарифні плани – це ряд розцінок, що визначають суму рахунків до отримання на основі послуг або фізичних товарів, проданих або наданих особі, якій виставлено рахунок. Тарифні плани можуть бути обумовленими; це означає, що вказані розцінки застосовуються тільки в разі виконання певних умов.

Винагороди

Програма Винагороди від CRM.COM розроблена для легкого налаштування Вашими робочими та маркетинговими групами і дозволяє оцінювати лояльність і цінність Ваших клієнтів, вибірково та індивідуально нагороджувати їх умовними знижками.

Запуск конкурентноспроможної схеми

CRM.COM дозволяє роздрібному торговцю давати нагороди у вигляді знижок на підставі багатьох критеріїв, таких як розмір транзакції, продукт, канал або характеристики клієнта. Такі винагороди мають форму знижок і можуть бути обумовленими; це означає, що їх можна витратити на певні продукти у певний час та/або в певних магазинах. Обумовлена знижка дозволяє роздрібному торговцю спрямувати винагороди на «правильні» продукти і пропонувати вищі нагороди.

Співпраця

CRM.COM підтримує співпрацю, дозволяючи партнерам долучатися до схем, створювати винагороди та нести витрати разом. Партнери можуть бути незалежними, мати власні окремі установки, або ж просто бути каналом компанії, яка володіє схемою.

Готово до використання

CRM.COM забезпечує повну автоматизацію всієї схеми нагород, включаючи правила нагородження та витрачання, вклади партнерів і відповідний процес здійснення розрахунків. Крім того, поширюється повна веб-послуга API, щоб дозволити точкам продажу та іншим системам інтегруватися до CRM.COM.

Ідеально для операторів винагород

Оператор винагород – це організація, яка зобов’язується впровадити рішення з винагород для ряду продавців шляхом об’єднання. Програма CRM.COM ідеальна для операторів, так як вона забезпечує автоматизацію всіх процесів, включаючи складні розрахунки та встановлення ставки оператора.

Подарункові картки

CRM.COM забезпечує рішення з подарункових карток як частину свого засобу винагород; і, таким чином, клієнти можуть купувати подарункові картки в режимі реального часу. Подарункові картки можуть бути одно- або багаторазові та поєднані зі схемою винагород, що становить собою хорошу споживчу пропозицію.