Послуги з управління точками продажу від «Меллон»

Послуги з управління точками продажу від «Меллон» застосовують досвід роботи більше ніж 30 користувацьких систем у Центральній, Східній та Південно-Східній Європі, щоб отримати виняткову компетентність та галузеві знання.

Передаючи управління Вашими точками продажу компанії «Меллон», Ви маєте перевагу від роботи профільної групи спеціалістів, що працюють у рамках Угоди про рівень обслуговування (SLA), забезпечуючи справжню цінність для клієнта і надійний захист.

Ми націлені не тільки на ефективну щоденну роботу, але й на постійне оцінювання якості продуктів на місці та нашої успішності у вирішенні проблем швидко та раціонально. Відповідно, ми маємо чудові результати, що означає менше зривів для власника терміналу, скорочені потреби в обміні проблемних терміналів і краще задоволення споживачів.

Служба технічної підтримки

Наші послуги служби технічної підтримки надаються спеціалістами з офісу цілодобово та без вихідних. Ми пропонуємо першокласне обслуговування Ваших торговців, робочих груп і груп збуту, розуміючи специфіку Вашої діяльності та співпрацюючи з Вами в цілях найкращої якості обслуговування.

Управління проектами та підтримка

Наші вузькоспеціалізовані групи з технічної підтримки та програмного забезпечення здатні обслуговувати всі види терміналів у точках продажу, незалежно від виробника, забезпечуючи професійну доставку проектів, випусків нового ПЗ чи програм для оновлення відповідно до узгоджених строків і обсягів.

Ремонт і переобладнання

Наші офіси технічної підтримки мають готові запасні деталі та витратні матеріали, а також термінали для заміни, забезпечуючи мінімальні перерви в роботі для торговця та відсутність додаткових витрат для Вас.

Управління майном

Завдяки потужній офісній команді та широкій мережі надійних партнерів компанія «Меллон» здатна забезпечити доставку, установку та зібрання, а також регулярну звітність, щоб наші клієнти завжди знали, де розміщено їхнє майно та мали оптимальні експлуатаційні витрати.

 Логістика

Приміщення для зберігання, налаштування та відправлення компанії «Меллон» надійно захищені та відповідають нормам РСІ. Кожний продукт налаштований індивідуально до відправлення в пункт торговця, і його рух відстежують до моменту отримання.