Екосистема платіжних карток

Продавши більше 60 мільйонів карток і запровадивши безліч успішних проектів з переходу на EMV, компанія «Меллон» є партнером для фінансових установ регіону Центральної, Східної та Південно-Східної Європи. «Меллон» співпрацює з Gemalto, пропонуючи:

EMV

Ряд високонадійних рідних та Java мікропроцесорних карт, що застосовує новітні технічні характеристики Visa і MasterCard, ідеальний для використання великих і малих EMV карток. Доповнений набором продуктів і послуг, що чітко відповідають Вашим потребам з вибору та вигідних контрактних умов.

Безконтактні

Форм-фактори нового покоління представляють покращені чипи та операційні системи найвищого рівня безпеки, кращі у своєму класі характеристики та часи транзакцій для чистих безконтактних платежів і платіжних засобів з подвійним інтерфейсом.

microSD карти

MicroSD може стати масштабованим, потужним рішенням, яке допомагає інноваційним банкам обійти конкурентів і вийти на ринок мобільних платежів уже сьогодні. Крім того, Ви забезпечите готовність сучасних мобільних телефонів проводити безконтактні платежі за хвилини, без потреби в спеціальному пристрої NFC (з тих, що наразі наявні в продажу).

SIM карти

SIM карти Gemalto забезпечують операційну сумісність і відповідність останнім стандартам, включаючи нові форм-фактори, такі як micro SIM або 3FF (третій форм-фактор). Ця характеристика передбачає можливість підключення наших SIM карт до мереж по всьому світу через будь-який мобільний телефон або портативний пристрій (КПК чи планшет).

Корпус картки та полірування

Графічні та полірувальні рішення для карток відповідають Вашим потребам. Спробуйте нові поєднання оформлення, пластмаси та ефектів з інноваційними матеріалами, формами і кольорами, щоб створити унікальний продукт, який вдосконалює бренд. Еко-картки: з біологічної, нетоксичної сировини, яка піддається повному біорозпаду та переробці, щоб дотриматися зобов’язань із захисту довкілля.