Аутсорсинг бізнес-процесів

«Меллон» береться за проекти, що оптимізують бізнес-процеси її клієнтів, звільняючи цінні ресурси та надаючи послуги світового рівня в потрібному місці та в потрібний час.

Оцифрування

Завдяки вкладам у провідні технології (передові програми для управління робочими процесами та документами, надпотужні сканери та засоби оптичного розпізнання символів) компанія «Меллон» надає рішення для введення даних, оцифрування та переносу даних, залучаючи групи спеціалістів, що охоплюють бізнес-аналітиків, розробників ПЗ, системних адміністраторів і контролерів. Крім того, «Меллон» забезпечує постійність та безпеку даних навіть у найскладніших завданнях з оцифрування, задіюючи сучасний центр обробки даних і належний аварійний сервер, які спеціально розроблені для таких цілей.

Введення даних – Очищення даних

Компанія «Меллон» розробила методи і технічні прийоми для розумних рішень зі збору даних, які потрібні для упорядкування та очищення баз даних з метою кращого розміщення та зниження операційних витрат організацій.

Управління файлами

«Меллон» повністю бере на себе управління файлами та історичними документами своїх клієнтів, включаючи створення каталогів, систематизацію, оцифрування та створення відповідних баз даних. Ключовий фактор успіху в цьому процесі – це існуючі практики ведення бізнесу клієнта, на яких ґрунтується вивчення методів управління для отримання простого у використанні та зрозумілого файлу.

Обробка документації

«Меллон» гарантує надійну, вчасну та точну обробку документів і квитанцій, включаючи чеки та рахунки-фактури, від імені своїх клієнтів. Досягнення плавного і налагодженого процесу управління документами через перевірені ділові процеси є однією з найважливіших переваг для компанії.

Індивідуальні послуги з аутсорсингу бізнес-процесів (ВРО)

Ці послуги ґрунтуються на аналізі чинної діяльності клієнта, який проводиться досвідченими аналітиками операцій та націлений на ефективне й раціональне управління допоміжними операціями компанії. Вирішальним фактором успіху Індивідуальних послуг «Меллон» з аутсорсингу бізнес-процесів (ВРО) є оцінка доходу на інвестиції, одержаного протягом першого етапу співпраці з клієнтом.

Методика:

  • Визначення умов і параметрів, що регулюють потреби клієнта, а також очікуваних результатів.
  • Схематизація чинних процесів і застосованих робочих механізмів клієнта.
  • Облік усіх доступних ресурсів клієнта (приміщення, інфраструктура, кадрові ресурси та ін.)
  • Розробка схеми впровадження на основі оптимального співвідношення якості, часу та витрат, узгодженої з робочими методами клієнта.
  • Розробка та застосування оптимальних робочих процесів.
  • Постійний контроль якості роботи та виправлення недоліків
  • Звітування