Електронна безпека банківських операцій

Компанія «Меллон» вступила у партнерські відносини з Gemalto, щоб постачати своїм клієнтам комплект Gemalto Ezio. Комплект Gemalto Ezio розроблений для пом’якшення наслідків найсучасніших шахрайських атак, а також допомагає кінцевим користувачам уникнути найчастіших помилок. Його легше застосувати і простіше оновлювати, якщо Ваші потреби змінюються.

Головними складовими Комплекту Ezio є Сервер Ezio та Пристрої Ezio.

Сервер Ezio: Сервер Ezio – це багатоканальне, багатоелементне і незалежне від виробника рішення з аутентифікації, яке підтримує всі види технологій аутентифікації по всіх каналах.

Пристрої Ezio: Повний набір елементів, засобів зчитування смарт-карт, підключених пристроїв, смарт-карт і мобільних програм.

digital-banking-security

Переваги

Завдяки своїй здатності одночасно підтримувати кілька рішень з аутентифікації, Комплект Ezio дозволяє клієнтам банків використовувати кілька пристроїв та облікових даних водночас. Наприклад, клієнти можуть користуватися кількома кредитними або дебетними картками, а Ви можете визначати послуги, до яких вони мають доступ, залежно від типу своєї картки. Ця гнучкість робить Ezio Suite популярним серед клієнтів і знижує загальну вартість володіння.

Все, як Ви хочете

Система Ezio дозволяє Вам обирати та поєднувати компоненти з нашого набору модулів, включаючи:

  • Роздрібний електронний банкінг
  • Корпоративний електронний банкінг
  • Мобільний банкінг
  • Телефонний банкінг
  • Електронна комерція
  • Електронний брокер
  • Децентралізована емісія

Завжди актуально

Комплект Gemalto Ezio забезпечує поетапне оновлення аутентифікації від OTP до підтвердження транзакції. Завдяки Комплекту Ezio Ви матимете постійний доступ до найновіших технологій електронного банкінгу. Наш підхід дозволяє банкам розширюватися онлайн, зменшуючи витрати і зберігаючи клієнтів.