Рішення для лояльності та подарункових карток

«Меллон» дозволяє торговцям впроваджувати та ефективно керувати програмами лояльності, як на основі карток, так і пов’язаних з мобільним додатком. «Меллон» покращує свою пропозицію рішень для лояльності за допомогою засобів управління та контролю, які дозволяють Вам вступати в динамічну взаємодію зі споживачами та будувати довгострокові вигідні відносини. Програми лояльності дозволяють підвищити утримання, поступові витрати та ставки придбання для Вашого бізнесу.

Переваги

Ідеальний засіб для покращення лояльності споживачів, збільшення трафіку, залучення нових клієнтів, збору статистичних даних і просування Вашого бренду.

Концепція

Зміцніть свою присутність на цільовому ринку, відстежуючи використання програм з метою пристосування і досягнення кращого впливу.

Ідеї

Ми розроблюємо рішення для простого і складного застосування, яке найкраще відповідає Вашим потребам і бюджету

Рішення для лояльності на основі карток

Потужний і розповсюджений засіб, що надає Вашим клієнтам персональні картки з ексклюзивними перевагами в точках продажу або обслуговування. Завдяки різноманітності матеріалів, форм і стилів карток і упаковки Ви можете створювати унікальний дизайн, що просуватиме Ваш бренд.

Мобільні додатки лояльності

Сьогоднішні споживачі прагнуть інтерактивності та негайного задоволення під час відвідування магазинів. Поєднання Вашої програми лояльності з мобільним додатком може повернути зацікавленість покупця та споживача до Вашої діяльності та брендів. Використовуючи переваги мобільних технологій, Ваша програма лояльності стає більш інтерактивною і швидкою, пропонуючи ряд додаткових послуг: додаткові функції, спеціальні пропозиції та знижки, доступні тільки в додатку, тимчасові рекламні компанії, ефективніше управління обліковими записами та балансом балів винагород, опитування.