Сейфи та сховища

від акредитованих дослідницьких лабораторій та відповідно до європейських стандартів обладнання (EN). «Меллон» має широку компетентність і багатий досвід роботи з продуктами для фізичної безпеки, щоб допомогти Вам отримувати оптимальні результати з точки зору безпеки та відповідності.

Центральні сейфи для зберігання готівки – розроблені для захисту грошей і дорогоцінностей від крадіжки

Нічні сейфи та депозитні сейфи – розроблені відповідно до потреб ринку в безпечних і швидких вкладах цілодобово, з автоматичною видачею квитанції.

Сейфи з комірками для зберігання цінностей- Окрім центральних сейфів компанія «Меллон» пропонує великі сейфи для зберігання цінностей. Всередині цих сейфів можна розмістити 25-100 комірок різного розміру. Всі сейфи можуть бути обладнані різними замковими системами (блокування клавішами, механічна комбінація, електронна комбінація, блокування із затримкою в часі, часовий замок та ін.) і мають різні розміри, щоб відповідати різним вимогам.

Дверцята сховища та кімнати-сейфи заводського виготовлення

Дверцята сховища від Robur виготовлені відповідно до точних характеристик розмірів, наданих клієнтом, втілюючи сучасні конструкції та технології виробництва.

Кімнати-сейфи заводського виготовлення (PRSR) ідеальні для низьковитратної, простої та надійної установки в нових та існуючих спорудах.

Банківські сейфи / Темпокаси

«Меллон» пропонує ряд банківських сейфів, які застосовуються для зберігання банкнот, монет і чеків у робочий час, і також придатні для зберігання монет протягом ночі. Банківські сейфи обладнані замками з блокуванням із затримкою в часі, що забезпечують активний захист у робочий час.

Модулі переведення готівки

Прості в установці та укомплектовані модулі виготовлені відповідно до куленепробивного класу М3, вставляються на місці в підготовлені отвори у стіні та закріплюються на каркасі. Вони розроблені для систем грошових переказів, а саме: коробок для документів, контейнерів з грошами та цінностями, значних грошових сум, а також ідентифікацій, квитанцій, дозволів доступу, табельної зброї, та ін.

Кожний модуль складається з:

  • Захисної засувки
  • Вставної підкладки або зовнішнього затвору
  • Двосторонньої системи зв’язку
  • Подвійне скло
  • Сталевий каркас

Послуги

Компанія «Меллон» здатна запропонувати найкраще технічне обслуговування сховищ, комірок для цінностей, безпечних вхідних дверцят, міцних сейфів, вогнестійких сейфів і шаф, незалежно від виробника. «Меллон» має широку мережу досвідчених і натренованих техніків, що покриває всі країни, в яких ми працюємо.