Рішення з інформаційної безпеки

«Меллон» співпрацює з Thales, щоб допомогти організаціям зменшити ризик, показати відповідність, покращити оперативність і досягати стратегічних цілей з більшою впевненістю, зберігаючи конфіденційність, цілісність і доступність службової інформації, яка проходить через сучасні традиційні, віртуальні та хмарні інфраструктури.

Апаратні модулі безпеки (HSM)

Апаратні модулі безпеки (HSM) від Thales e-Security створюють стійке, захищене від незаконного проникнення середовище для криптографічної обробки даних, захисту за допомогою ключів і управління ключами. Використовуючи ці засоби, Ви зможете встановлювати надійні рішення з безпеки, які відповідають широко розповсюдженим і новим стандартам належного ставлення до криптографічних систем і практик, підтримуючи високий рівень оперативності.

Серія payShield платіжних модулів безпеки

payShield 9000 від Thales – це перевірений апаратний модуль безпеки, що застосовується в платіжній галузі для обробки транзакцій та управління ключами. Апаратні модулі безпеки Thales широко розповсюджені у світі та вживаються приблизно у 80% операцій із платіжними картками.

payShield 9000 забезпечує підтримку найновіших платіжних програм розрахункових систем для контактних чипів, безконтактних чипів і мобільних елементів безпеки, а також підтримує вдосконалені стандарти провідних організацій в галузі, включаючи PCI SSC, Global Platform і Multos International.

Серія nShield™ універсальних модулів безпеки

Універсальні апаратні модулі безпеки nShield від Thales забезпечують підтримку широкого ряду криптографічних алгоритмів, прикладних програмних інтерфейсів та операційних систем хосту, дозволяючи використання пристроїв з будь-якими програмами для бізнесу: від управління ідентифікацією, веб-послуг і шифрування баз даних до виділення базових елементів, інфраструктури відкритих ключів і суворої аутентифікації