Цифрові табло та рішення для швидкого обслуговування

«Меллон» представляє нові дисплеї для цифрових табло від LG, які надають низку рішень для компаній, котрі прагнуть просувати свої повідомлення легко, швидко та ефективно. Ми пропонуємо доступні дисплеї для цифрових табло, розроблені з метою кращого впливу та зручності їх використання.

Нові LED дисплеї від LG мають IPS панель з ідеальним зображенням із будь-якого кута, роздільну здатність Full HD та низьке енергоспоживання і екологічність. Від широкоформатних дисплеїв Ultra HD і вбудованих табло Smart SoC до відеостін та SuperSign ТВ – користуйтеся ідеальною передачею повідомлень.

Монітори

Інформаційні монітори LG є передовою технологією для цифрових табло у Вашій галузі. Завдяки IPS панелям відео з цифровою яскравістю зображень залишаються чіткими в будь-якому положенні (кут зору 178°/178°), як у портретному, так і в ландшафтному режимах. Інформаційні монітори LG виготовлені з найвищим рівнем якості та розроблені для цілодобової постійної роботи. Елегантні та привабливі грані сенсорних дисплеїв, інформаційних кіосків або цифрових табло залишають приємні враження після роботи з ними. Забезпечуйте якість перегляду, яка відповідатиме очікуванням і надихайте уяву.

Медіа-плеєри

Медіа-плеєри LG є невід’ємною складовою      рішень суспільних дисплеїв LG. NC1100 – це зовнішній модуль, що приєднується до задньої частини дисплею. Підключившись до функцій багатоекранного показу, медіа-плеєр може відтворювати такий зміст, як навігація, динамічна реклама, інформаційні дошки та показувати відео у форматі Full HD. Вбудоване програмне забезпечення для управління є інтуїтивним і дружнім до користувача, дозволяючи швидку навігацію в меню та контроль дисплеїв у Ваші мережі, а також одночасне відтворення таких медіа-файлів, як відео, зображення, аудіо і флеш. Медіа-плеєр від LG, пристосований для мереж цифрових табло, спрощує ці задачі.