Про компанію «Меллон Україна»

«Меллон Україна», дочірнє підприємство «Меллон Технолоджи» та член групи компаній «Меллон Груп», засноване в 2007 р. у Києві, пропонує провідні програмні та серверні рішення та послуги з проведення транзакцій клієнто-орієнтованим організаціям: банкам, що працюють з фізичними особами, комунальним підприємствам і великим приватним компаніям.

Поєднуючи міжнародний досвід і технології Групи зі знаннями місцевих особливостей, «Меллон Україна» має винятково вигідну позицію, щоб задовольняти потреби своїх клієнтів, допомагаючи їм збільшити частку на ринку та прибутковість, розвинути свою мережу і вивести конкурентні продукти та послуги на ринки України в найкоротші строки.

На сьогоднішній день в компанії «Меллон Україна» працює більше 40 спеціалістів:

  • її технічний персонал і системні інженери надають повну підтримку всіх продуктів та послуг, відповідаючи вимогам клієнтів до якості обслуговування і збільшення ефективності
  • торгові консультанти компанії вивчають Ваші потреби та пропонують найбільш доцільні та вигідні рішення, що найкраще задовольнять Ваші потреби сьогодні та в майбутньому.

Наші клієнти користуються перевіреними на практиці, налаштовуваними технологіями та широким рядом фахових послуг з аутсорсингу, які впроваджуються і підтримуються на місцевому рівні.

Що вирізняє компанію «Меллон Україна»:

  • Керівництво компанії має багаті знання та досвід, будучи спроможним надати цінне розуміння тенденцій і змін, які впливають на ділову діяльність клієнтів.
  • Так як «Меллон Україна» діє на швидко зростаючому ринку, компанія докладає багато зусиль, щоб навчитися у кінцевого користувача та підготувати його, беручи участь у розвитку здорової, обізнаної економіки
  • Персонал відвідує регулярні практичні заняття і семінари та дізнається про всі останні технологічні й ділові тенденції
  • Компанія пропонує комплексні рішення та послуги, які поєднують передові місцеві та міжнародні методики, щоб забезпечити істотну додану вартість для всієї діяльності клієнта на кожному етапі циклу транзакції.
  • Як член групи компаній «Меллон Груп», «Меллон Україна» залучає досвід різних підприємств і міжнародну присутність Групи до своїх пропозицій, досягаючи оптимальних, вигідних результатів