Рішення з управління контактним центром

Altitude uCI™(Єдина взаємодія з клієнтами)

Це рішення з управління контактним центром на основі протоколу ІР, що дозволяє керувати роботою з клієнтами – через голосові повідомлення, голосовий зв’язок по протоколу ІР, електронну пошту, sms/mms, факс, повідомлення або Інтернет – та їхніми відповідними діями в єдиному середовищі.

Altitude uCI™ розроблено, щоб прискорити Ваші операції, полегшуючи управління контактним центром, так як це підвищує продуктивність і знижує операційні витрати, відповідно, збільшуючи задоволення клієнта.

Програмне забезпечення Altitude надає повний комплект модульних рішень, що дозволяють компаніям автоматично відповідати на потреби бізнесу, що змінюються, покращувати загальне обслуговування клієнтів і досягати значних прибутків з інвестицій.

«Меллон» має багатий досвід і висококваліфіковану групу програмістів у Греції, на Кіпрі, в Центральній, Східній та Південно-Східній Європі для розробки контактних центрів (на фірмі та через підрядників).

«Меллон» пропонує визнане рішення Altitude, щоб допомогти провідним організаціям покращити свої стосунки з клієнтами, здійснювати критичні для бізнесу процеси, розробляти нові канали зв’язку, зменшувати операційні витрати, забезпечувати дотримання законодавства та досягати досконалості у взаємодії з клієнтами

Переваги:

 • Повний комплект для контактного центру
 • Модульне рішення, додає функціональності під час розробки контактного центру
 • Послідовне управління всією діяльністю
 • Розумна система автоматичних дзвінків з розподілом на підставі навичок для перегляду / боржників .
 • Середовище швидкої розробки прикладних програм
 • Управління ефективністю діяльності
 • Висока масштабованість (від десяти до тисячі агентів)

Рішення Altitude uCI™ унікальне порівняно з іншими:

 • починаючи з автовідповідача до маршрутизації, створення робочого стола, робочого процесу, телереклами, правил запису та ін.,
 • ми маємо комплект модулів, які можна застосовувати за вибором
 • як у справжньому комплекті, все можна зробити, вивчаючи один засіб / один клас
 • доведена незалежність виробника, додавання/зміна платформ в ході роботи
 • система автоматичних дзвінків має галузеві нагороди з 1995 р.
 • єдиний комплект з однією мовою+редактор для управління всіх модулів вимагає меншескладних інформаційних технологій, отже, Ви отримуєте швидше впровадження та зміни
 • 7 з 10 провідних підрядників у Європі та Латинській Америці обирають Altitude uCI™
 • з 15 до 5 000 агентських операцій, ми займаємося цим вже 20 років

Центр взаємодії з клієнтами™ (CIC)

Це універсальний комплект комунікаційних програм від Interactive Intelligence, який забезпечує багатоканальну систему автоматичного управління контакт-центрами для середніх і великих компаній. СІС є потужною та багатоканальною платформою, яку легко інтегрувати і яка ґрунтується на хмарній або локальній технології. СІС ідеальний для контакт-центрів, чиї розміри, обсяги та функції не дозволяють застосування менш інтегрованих рішень. Він легко управляє всіма внутрішніми та зовнішніми взаємодіями, надаючи всі можливі варіанти зв’язку: від голосового зв’язку та електронної пошти до чату і sms. Платформа автоматизує процеси черги та маршрутизації. Таким чином, клієнтів швидко спрямовують до найбільш придатного агента, що покращує якість обслуговування. Крім того, забезпечено моніторинг у режимі реального часу і повноцінний операційний контроль, які підвищують рівень точності прогнозів і графіків контакт-центрів. Контакт-центри також користуються перевагами масштабованості СІС, так як його можна легко пристосувати до їхніх потреб за допомогою цілого ряду розумних модулів.

Автоматизація процесу взаємодії™ (IPA)

Це програма для автоматизації процесу на основі комунікацій від Interaction Intelligence, яка застосовує перевірені технології контакт-центрів для збору даних, визначення пріоритетів, маршрутизації, розширення, відстеження та управління роботою протягом всього циклу бізнес-процесів для підприємств і контакт-центрів. Вона об’єднує найскладніші трудові процеси, збираючи дані, визначаючи пріоритети, здійснюючи маршрутизацію і розширення, контролюючи та керуючи процесами протягом всього циклу. Серед переваг використання цього рішення можна виділити кращі показники діяльності завдяки звітам для кожного етапу процесу в режимі реального часу та покращений зв’язок між співробітниками контакт-центру та клієнтами.

Контакт-центр Платити за послугу

Пропозиція Контакт-центр Платити за послугу від «Меллон» застосовує хмарне обчислювальне середовище, дозволяючи компаніям підписуватися та швидко впроваджувати базові програми з простішим контролем і технічним обслуговуванням, а також гнучкіше пристосовуватися до змінних і непередбачуваних виробничих потреб.

Завдяки пропозиції Контакт-центр Платити за послугу від «Меллон» Ви отримаєте необмежений доступ до сучасної інфраструктури, серверів та засобів, які дозволять Вам проводити свої кампанії найбільш ефективно та рентабельно.

Без стартових інвестицій, без капіталовкладень, без накладних витрат і без потреб у внутрішніх відділах підтримки – рахунок формується на підставі використання, що передбачає мінливе ціноутворення та зміни з огляду на підприємницькі умови