Рішення для мобільних платежів і бездротового зв’язку (NFC)

Gemalto пропонує провідні рішення для безконтактних мобільних платежів і послуг, дозволяючи мобільним операторам, банкам, транспортним мережам, роздрібним торговцям та іншим постачальникам послуг забезпечити якісний бездротовий зв’язок близького радіусу (NFC).

Технологія NFC є вагомою складовою комплексного портфоліо надійних, інноваційних і розгорнутих мобільних рішень Gemalto, Mobile Trust Net, яка зміцнює мобільний ланцюжок вартості у трьох ключових точках: у мережі, у пристрої та за допомогою повного набору кваліфікованих послуг

Завдяки Gemalto Ваша організація може обрати рішення NFC, яке чітко відповідає Вашим потребам – від індивідуальних модульних продуктів до повного комплексного та інтегрованого рішення. Будучи головною ланкою Mobile Trust Net від Gemalto, наші продукти та послуги NFC забезпечують операційну сумісність і легкість супроводу нових послуг, зміцнюючи мобільний ланцюжок вартості.

SIM-КАРТА UPTEQ NFC

Провідна технологія Gemalto UpTeq NFC SIM об’єднує потужний зв’язок NFC та багатоабонентський елемент захисту в високоякісній SIM-карті стандартного розміру, дозволяючи швидке масове застосування NFC.

ALLYNIS TSM

Рішення Allynis Trusted Service Manager від Gemalto, світового лідера TSM, забезпечує надійні та ефективні послуги зі сприяння безконтактним платежам і взаємодії всіх технологій і учасників екосистеми NFC.

МОБІЛЬНИЙ ГАМАНЕЦЬ LINQUS

Мобільний гаманець LinqUs від Gemalto є надійним, відкритим і незалежним програмним рішенням для контролю і нагляду за послугами NFC, поєднуючи пакет програм для розробки багатофункціональних мобільних програм і Сервер гаманця для безпечного управління та оновлення систем онлайн-турагенства.

СЕМІНАРИ, НАВЧАННЯ ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ З NFC

Gemalto розробила набір ресурсів, щоб допомогти нашим клієнтам розвинути свої знання та навички, і успішно впровадити технологію NFC.

ДОСВІД ІНТЕГРАЦІЇ, ТЕСТУВАНЬ І ЛЕГАЛІЗАЦІЇ

Наша висококласна технічна підтримка забезпечує засоби та технології, необхідні для швидкого та успішного комерційного використання. Більше 10 000 працівників у більше ніж 40 країнах по всьому світу готові допомогти Вам здійснити Ваші мрії про бездротовий зв’язок NFC.