Рішення для роздрібних карток

Пропозиція «Меллон» для роздрібних торговців охоплює розробку схеми на основі карток повністю на замовлення, перетворення цієї схеми в мобільний додаток і купу функцій, що доповнюють її.

Можна поєднувати ці рішення, щоб зібрати дані про стилі життя різних вікових груп, на які Ви націлені, або обирати одну з них залежно від профілю клієнта. Головні переваги ті ж самі:

Лояльність

Підвищуйте прибутковість, просувайте свій бренд і збирайте важливі дані про користувачів у ході стратегічного управління Вашими клієнтами та покращення пропозицій і задоволення клієнтів. Надайте їм мотивацію повертатися, зберігаючи та розвиваючи свою клієнтуру за допомогою привабливих карток лояльності.

Подарунки

Збільшуйте доходи та впізнавання бренду, звільняючи Ваших клієнтів від тягаря вибору окремих подарунків. Запропонуйте їм безгрошовий варіант і дозвольте зробити подарунок за вибором одержувача. Додаткові переваги таких карток включають залучення нових клієнтів і зменшення шахрайства.

Парк

Впорядкуйте свій парк і краще управляйте пов’язаними витратами для оплати палива і обслуговування зі зручністю, ефективною звітністю, централізованою системою розрахунків, скороченим адмініструванням і реальною економією.

Членство

Приваблюйте клієнтів і будуйте тісні взаємовідносини за допомогою членських карток. Видайте членам якісні персоналізовані картки для легкої ідентифікації та контролю доступу, і ефективні програми членських карток для клієнтів перетворять нових відвідувачів у повноцінних прихильників.